FAT Stengods Gustavsberg Studio + UNDERFÅNGSVAS gul, troligen Orrefors, 19050-tal.

146436. FAT Stengods Gustavsberg Studio + UNDERFÅNGSVAS gul, troligen Orrefors, 19050-tal.

Fat diam 17 cm. Vas, höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 952