TRÄDGÅRDGRUPP, 3-delar, 2000-tal.

1464045. TRÄDGÅRDGRUPP, 3-delar, 2000-tal.

2 stolar samt hängbord. Bord 45x60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 454