SKÅL, stengods, Arthur Andersson, Wallåkra.

1463775. SKÅL, stengods, Arthur Andersson, Wallåkra.

Höjd 8,5 cm. Diameter 15,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 536