YTTERFODER, porslin, tidigt 1900-tal.

1463691. YTTERFODER, porslin, tidigt 1900-tal.

Dekor med japanska kvinnor. Höjd 16 cm. Diameter 23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 308