Halmstads Auktionskammare
Konst
Grafik
GEORGE SHERIDAN KNOWLES. Efter. Oljetryck, 2 stycken, 18/1900-tal.
1463675. GEORGE SHERIDAN KNOWLES. Efter. Oljetryck, 2 stycken, 18/1900-tal.
Barn. 41x31 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Barn. 41x31 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 314