JOAKIM HANSÉN. Sko Uno, Norrlandsgatan 17, akvarell/tusch, signerad och daterad -74.

1463621. JOAKIM HANSÉN. Sko Uno, Norrlandsgatan 17, akvarell/tusch, signerad och daterad -74.

46 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.
Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.
Skador, slitage.

Antal besök: 3 030