1463621. JOAKIM HANSÉN. Sko Uno, Norrlandsgatan 17, akvarell/tusch, signerad och daterad -74.

46 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.
Skador, slitage.

46 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.
Skador, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
1463621

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Storgatan 11
Industrihuset Vävaren, Södra Entrén
806 45 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 195