GOLVLAMPA med pärlfrans, alabaster, 1900-tal.

146331. GOLVLAMPA med pärlfrans, alabaster, 1900-tal.

Höjd (inkl. skärm) ca. 145 cm.

Pärlfrans delvis lossnat. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 833