SYBORD, ek, SPEGELLAMPETT, med prismbehängda ljusarmar, 1900-tal.

14629. SYBORD, ek, SPEGELLAMPETT, med prismbehängda ljusarmar, 1900-tal.

Sybordets mått: längd 64, bredd 44, höjd 74 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 491