KÄPPALL, uppfällbar, 1900-tal.

1462883. KÄPPALL, uppfällbar, 1900-tal.

längd 86 cm, hopfälld.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 86 cm, hopfälld.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 453