KARAFF, Mary Gregory,1 par FLUSSVASER, 18-1900-tal.

146284. KARAFF, Mary Gregory,1 par FLUSSVASER, 18-1900-tal.

Karaff med glas
1 par Flussvaser, höjd 22 cm.

Nagg glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff med glas
1 par Flussvaser, höjd 22 cm.

Nagg glas.

Antal besök: 1 799