BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

146271. BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Fanerad i björk. Tre lådor. Längd 103, bredd 53, höjd 84 cm.

Slitage, omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, omarbetad.

Antal besök: 758