PLÅTSKYLT, Persil, 1900-tal.

PLÅTSKYLT, Persil, 1900-tal.
1462709. PLÅTSKYLT, Persil, 1900-tal.

Mått 48x32 cm.

Rostangrepp, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 48x32 cm.

Rostangrepp, slitage.

Antal besök: 380