RETRO, VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.

1462519. RETRO, VÄGGUR, Junghans, 1900-tal.

Väggklocka med mindre äggklocka i fodral av plåt
Höjd 29 cm
Urtavla märkt Junghans.

Åldersslitage, blekta siffror, behov av rengöring.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm
Urtavla märkt Junghans.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 648