CYKEL, Monark, 1900-tal.

CYKEL, Monark, 1900-tal.
1462486. CYKEL, Monark, 1900-tal.

blå, styrets höjd ca 103 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

blå, styrets höjd ca 103 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 097