SKÅP, teak, 1900-tal.

SKÅP, teak, 1900-tal.
1462401. SKÅP, teak, 1900-tal.

höjd 120 cm, bredd 100 cm, djup 46 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 670