GITARR, Levin, mod nr 26, 1954.

146237. GITARR, Levin, mod nr 26, 1954.

Längd 98 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 249