MINIATYRER, 3 st, 1900-tal.

MINIATYRER, 3 st, 1900-tal.
14618. MINIATYRER, 3 st, 1900-tal.

Varierande storlekar, Största ramens mått 13 x 11 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 488