NISSE ZETTERBERG. 3 st, färglitografier, signerade, daterade samt numrerade.

14616. NISSE ZETTERBERG. 3 st, färglitografier, signerade, daterade samt numrerade.

Collage med blommor.
Med blåsippor, numrerad 207/360, dat19 79, bildmotivet 37 x 42,5 cm.
Med vita blommor och ansikten, numrerad 319/360, dat 1976, bildmotivet ca 30 x 40 cm.
Med liljonkonvaljer i mugg, numrerad 207/360, dat 1979, bildmotivet 30 x 42 cm.

Ej examinerade ur ram.

Nisse Zetterberg (1910–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Collage med blommor.

Ej examinerade ur ram.

Nisse Zetterberg (1910–1986)

Antal besök: 2 015