NISSE ZETTERBERG. 3 st, färglitografier, signerade, daterade samt numrerade.
14616. NISSE ZETTERBERG. 3 st, färglitografier, signerade, daterade samt numrerade.
Collage med blommor.
Med blåsippor, numrerad 207/360, dat19 79, bildmotivet 37 x 42,5 cm.
Med vita blommor och ansikten, numrerad 319/360, dat 1976, bildmotivet ca 30 x 40 cm.
Med liljonkonvaljer i mugg, numrerad 207/360, dat 1979, bildmotivet 30 x 42 cm.
Collage med blommor.