RING, 18 kt vitguld med 9 briljanter 0.60 ct, enligt gravyr.

146145. RING, 18 kt vitguld med 9 briljanter 0.60 ct, enligt gravyr.

Storlek 18 ¼, vikt 6 gram. Stämplad GD&Co (G Dahlgren & Co), Malmö 1976.

Ring in 18 K white gold with 9 diamonds 0.60 cts, according to engraving.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 873