FÄLLBORD, empire, 1800-tal.

146117. FÄLLBORD, empire, 1800-tal.

Mahogny,
Diameter 97, höjd 70 cm.

Stötmärke, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny,
Diameter 97, höjd 70 cm.

Stötmärke, bruksslitage.

Antal besök: 512