VÄGGUR, Junghans, sekelskiftet 1900.

1460758. VÄGGUR, Junghans, sekelskiftet 1900.

höjd ca 70 cm.

Enstaka nagg. Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 70 cm.

Antal besök: 1 755