JÖRGEN HM BYSTRÖM. Olja på duk.

1460248. JÖRGEN HM BYSTRÖM. Olja på duk.

Kubistisk kvinnokomposition. Signerad 55x46 cm.

Ytrepor samt flertalet mindre dukhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643