BESTICK, silver, 60, delar, Svensk spets, CGH 1920/30-tal. Vikt 1350 g + knivar 613 g.

14600. BESTICK, silver, 60, delar, Svensk spets, CGH 1920/30-tal. Vikt 1350 g + knivar 613 g.

12 kaffeskedar, längd 11cm.
12 teskedar, längd 14,5 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 19 cm.
12 knivar, rostfria blad, längd 22 cm.

Bruksslitage, knivar, matskedar samt gafflar graverade med ett "A".

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffeskedar, längd 11cm.
12 teskedar, längd 14,5 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 skedar, längd 19 cm.

Antal besök: 10 417