SKRIVBORD, Funkis 1930 tal.

1459957. SKRIVBORD, Funkis 1930 tal.

Bredd 128 cm. Djup 65 cm. Höjd 75 cm.

Ytrepor samt slitage förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 543