KLÄDSKÅP, 1930-tal.

KLÄDSKÅP, 1930-tal.
1459826. KLÄDSKÅP, 1930-tal.

2 hyllor, stång, längd ca. 181, bredd 58, höjd 190 cm. Alla dörrar öppningsbara.

Bruksslitage. Repor, fläckar, slagmärken, fanerskador. torrsprickor.
Bakben med skador. Skador på nyckelhålsbeslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1459826. KLÄDSKÅP, 1930-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 494