IK COLOURING, herrarmbandsur, automatic, 2000-tal.

1459731. IK COLOURING, herrarmbandsur, automatic, 2000-tal.

Boettens diameter ca 42 mm.

Proveniens: "Ett samlarhem från Vetlanda del 2".

Märken, några repor på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter ca 42 mm.

Antal besök: 1 453