TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första tredjedel.

145941. TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första tredjedel.

Total höjd ca. 75 cm. Tre ljuspunkter.

Ej tillförlitlig el. Smutsad. Alabaster med repor och sprickbildningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 754