ARMBAND, silver, K&L, 1970-tal. Vikt ca 23 gram.

145923. ARMBAND, silver, K&L, 1970-tal. Vikt ca 23 gram.

Längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 862