SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.

SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.
1458262. SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.

Längd 180 cm, höjd 156 cm.

Märken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 180 cm, höjd 156 cm.

Märken, slitage.

Antal besök: 699