BARNGUNGA, 1800-tal.

BARNGUNGA, 1800-tal.
1458241. BARNGUNGA, 1800-tal.

Bredd 29.5 cm, djup 28 cm, höjd 89 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1458241. BARNGUNGA, 1800-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 449