Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR, trä, signerad H Karas, 1900-tal.
1458222. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR, trä, signerad H Karas, 1900-tal.
höjd 39 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 39 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
392