CARL FAGERBERG. KANDELABRAR 1 par, tenn, Herman Bergman fud, proveniens operasångerskan Birgit Nilsson, tidigt 1900-tal.

1458075. CARL FAGERBERG. KANDELABRAR 1 par, tenn, Herman Bergman fud, proveniens operasångerskan Birgit Nilsson, tidigt 1900-tal.

höjd 45 cm.

Bruksslitage. och möjligen en arm lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 45 cm.

Antal besök: 771