JOSEP POUS FONT. Flod landskap.

1457953. JOSEP POUS FONT. Flod landskap.

Olja på duk
signerad
51 x 60,5 cm.

Plåster på baksidan Smärre tårar, restaureringar och repaints. Målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
51 x 60,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 192