BORDSLAMPA, Asea belysning, "E 1176", 1900-talets mitt.

1457885. BORDSLAMPA, Asea belysning, "E 1176", 1900-talets mitt.

Svartlackerad plåt och mässing. Märkt ASEA Belysning E1176. Höjd med skärm 52 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 760