VIOLIN, HOPF.

VIOLIN, HOPF.
1457765. VIOLIN, HOPF.

Stämplad Hopf, längd ca 58 cm, med etui.

Maskgångar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1457765. VIOLIN, HOPF.

Maskgångar, bruksslitage.

Antal besök: 1 596