BERTIL FRIDHAGEN. MATBORD samt Stolar, 7 stycken, Bodafors.

145767. BERTIL FRIDHAGEN. MATBORD samt Stolar, 7 stycken, Bodafors.

Bord med utdragbara skivor
Bord Längd 150 cm djup 84 cm höjd 73 cm.

smärre åldersslitage och repor. Vissa stolar med fläckat tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med utdragbara skivor

Antal besök: 704