ROLAND SVENSSON. "Möja. Febr 1953". Färglitografi. Signerad och numrerad 25/40.

145733. ROLAND SVENSSON. "Möja. Febr 1953". Färglitografi. Signerad och numrerad 25/40.

Bildyta 51 x 40 cm.

Smutsat glas på insidan.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 51 x 40 cm.

Smutsat glas på insidan.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 824