FRITZ SMEDBERG. "Laxälven i Auraland Norge", olja på pannå, signerad och daterad 1960.

14568. FRITZ SMEDBERG. "Laxälven i Auraland Norge", olja på pannå, signerad och daterad 1960.

38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Antal besök: 1 942