PARTI GLAS, 6 delar, 1900-tal.

145659. PARTI GLAS, 6 delar, 1900-tal.

Bestående av skålar, vaser och kraff. Höjd 6,5-32 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 699