FARTYGSFÖNSTER samt Säck, 1900-tal.

1456532. FARTYGSFÖNSTER samt Säck, 1900-tal.

Diameter 30 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 494