Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
FARTYGSFÖNSTER samt Säck, 1900-tal.
1456532. FARTYGSFÖNSTER samt Säck, 1900-tal.
Diameter 30 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 30 cm.
Åldersslitage.
Halmstads Auktionskammare
494