VAS, porslin, "Beppo", Rörstrand 1950-tal.

1456514. VAS, porslin, "Beppo", Rörstrand 1950-tal.

Höjd 22.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 276