AXEL FRIDELL. Hyde Park London 1926, etsning, signerad.

145623. AXEL FRIDELL. Hyde Park London 1926, etsning, signerad.

Motiv ca 23 x 33 cm.

Gulnad, Ej examinerad ur ram. Fläckar.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 23 x 33 cm.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 1 313