1456082. MAT- och KAFFESERVIS, 98 delar, dekor Hackefors, 1900-tal.
flata 18 st, djupa 17 st, assietter 17 st, mindre assietter 21 st, uppläggningsfat 8 st, såsskål, koppar med fat 13 st, kaffekanna, sockerskål, mjölkkanna.
Enstaka delar med nagg. I övrigt mindre bruksslitage.