Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
LARS HALL. Motiv från Limhamn? Olja på duk. Signerad.
145572. LARS HALL. Motiv från Limhamn? Olja på duk. Signerad.
39x76 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x76 cm.
Garpenhus Auktioner
6 232