SKÅL, glas, signerad, Göran Wärff, Kosta, 1900-talets sista kvartal.

145563. SKÅL, glas, signerad, Göran Wärff, Kosta, 1900-talets sista kvartal.

Signerad Kosta Wärff, Atelje 968. Höjd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 052