FÖRSTÄRKARE, Dynacord, Hall-Jazz, 1900-tal.

1455638. FÖRSTÄRKARE, Dynacord, Hall-Jazz, 1900-tal.

Längd 63 cm.
Bredd 18,5 cm.
Höjd 41 cm.

Slitage i kanter, ej funktionstestad, ej funktionsgaranti, hål i väv på framsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm.
Bredd 18,5 cm.
Höjd 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 845