JEAN-BAPTISTE CHÉREAU. ”Violett Clair”.

1455579. JEAN-BAPTISTE CHÉREAU. ”Violett Clair”.

Blandteknik ombord
På baksidan, signerad, daterad december 1961 och med etikett från René Métras Gallery i Barcelona
54x81 cm.

I gott skick. Metall ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik ombord
54x81 cm.

I gott skick. Metall ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 675