Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
LILIAN GRANQUIST FRANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad och daterad 93.
14555. LILIAN GRANQUIST FRANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad och daterad 93.
43 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 35 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 535