LILIAN GRANQUIST FRANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad och daterad 93.

14555. LILIAN GRANQUIST FRANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad och daterad 93.

43 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 35 cm.

Antal besök: 1 688