MATTA, röllakan, 1900-tal.

MATTA, röllakan, 1900-tal.
1455477. MATTA, röllakan, 1900-tal.

blå,
längd 250 cm, bredd 175 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

blå,
längd 250 cm, bredd 175 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 401