TERRIN och LOCKSKÅL, tenn, GAB, Stockholm, 1930-tal.

145538. TERRIN och LOCKSKÅL, tenn, GAB, Stockholm, 1930-tal.

Höjd ca 20-25 cm.

Graverad inskription. Smärre repor. Obet. bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20-25 cm.

Antal besök: 851